Spații de birouri - Recomandări
Vox Technology Park CP670700
Nord
6.66€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 300mp
Suprafață maximă închiriabilă: 3500mp
Iulius Town-United Business Center CP761635
Nord
14.50€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 290mp
Suprafață maximă închiriabilă: 2000mp
Afi Park Timisoara CP799026
Central
12.90€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 172mp
Suprafață maximă închiriabilă: 12602mp
Afi Park Floreasca CP147654
Floreasca
17.50€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 288mp
Suprafață maximă închiriabilă: 2000mp
AFI Park CP1197485
Politehnica
16.50€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 555mp
Suprafață maximă închiriabilă: 1036mp
Banu Antonache Offices CP1891
Floreasca
16.00€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 236mp
Suprafață maximă închiriabilă: 1109mp
Spații comerciale - Recomandări
Vilă Modernă Premium cu Curte | Lacul Tei | Ideală Rezidențial sau Birou CP2966308
Tei
24.92€ /mp (+ 21% TVA)
Unirii, restaurant complet mobilat si utilat | ready to operate CP3069525
Unirii
40.00€ /mp (+ 21% TVA)
Cladire boutique / pretabila clinica medicala, birouri sau comercial CP3062498
Floreasca
16.00€ /mp Nu se aplică TVA
One Cotroceni Park, spatiu comercial cu terasa CP2853850
Cotroceni
29.00€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață construită: 102mp
Calea Victoriei, spatiu comercial flexibil ca suprafata CP2205226
Calea Victoriei
30.00€ /mp Nu se aplică TVA
Suprafață construită: 700mp
Spații industriale - Recomandări
Depozit temperatura controlata în zona Vest Ploiesti PH CP643856
Vest
Preț la cerere (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 1700mp
Spatiu depozitare NV Chitila IF CP786098
Nord-Vest
4.75€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 4000mp
Parc industrial/ logistic Clasa A ELI Park Ploiesti PH CP754112
Vest
4.75€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 4000mp
Spatii logistice clasa A Bucuresti EST CP573912
Sud-Est
4.95€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 7000mp
Spațiu industrial in Buzau CP643038
Sud-Vest
4.80€ /mp (+ 21% TVA)
Suprafață minimă închiriabilă: 5000mp
Apartamente - Recomandări
Penthouse de lux spre vanzare– Cortina 126 | 146 mp utili CP3080792
Iancu Nicolae
695,000€ (+ 21% TVA)
Camere: 4
Etaj: 8 / P
APARTAMENT ELEGANT 3 CAMERE/ ARCUL DE TRIUMF CP2772258
Arcul de Triumf
600,000€ Nu se aplică TVA
Camere: 3
Etaj: Parter / P+10E
🏘️ Duplex 4 Camere | Design Modern & Compartimentare Eficientă CP2937693
Pipera
248,500€ (+ 21% TVA)
Suprafață construită: 125 mp
Camere: 4
Etaj: Parter+1 / P+2E
🏡 Duplex Modern 4 Camere | Spațiu, Lumină și Confort pentru Familie CP2937730
Pipera
324,000€ (+ 21% TVA)
Suprafață construită: 167 mp
Camere: 4
Etaj: Parter+1 / P+2E
Duplex 4 Camere într-o Comunitate Privată CP2937755
Pipera
324,000€ (+ 21% TVA)
Suprafață construită: 167 mp
Camere: 4
Etaj: Parter+1 / P+2E
Duplex 4 Camere | Finisaje Premium & Design Actual | Pipera CP2937767
Pipera
324,000€ (+ 21% TVA)
Suprafață construită: 167 mp
Camere: 4
Etaj: Parter+1 / P+2E
Apartamente - Recomandări
Apartament Modern 2 Camere cu Parcare Inclusă | Residence CP3105990
Iancu Nicolae
1,300€ /lună Nu se aplică TVA
Camere: 2
Etaj: 3 / P
Iancu Nicolae
3,200€ /lună (+ 21% TVA)
Camere: 4
Etaj: 8 / P
🏡 Apartament 4 Camere | 103,9 mp Utili | Terasă Mare | Pipera CP2939457
Pipera
3,000€ /lună Nu se aplică TVA
Camere: 4
Etaj: Parter / P
Suprafață curte: 31 mp
Primaverii, apartament de 4 camere de inchiriat CP1690794
Dorobanti
4,500€ /lună (+ 21% TVA)
Suprafață construită: 270 mp
Camere: 4
Etaj: 1 / P+4E
Prima închiriere apartament LUX – Nusco City CP2971829
Aviatiei
1,500€ /lună Nu se aplică TVA
Camere: 3
Etaj: 6 / P+7E
Atlas Residence Aviației / 2 camere / parcare subterană CP3099773
Aviatiei
900€ /lună Nu se aplică TVA
Camere: 2
Etaj: 4 / P
Case / Vile - Recomandări
🏡 Vilă exclusivistă | Pipera | Concept high-end CP3016474
Central
890,000€ Nu se aplică TVA
Suprafață construită: 451mp
Camere: 5
Etaje: 2